PROTEINOVÉ KULIČKY PRO DĚTI

JAK VYRÁBIT PROTEINOVÉ KULIČKY PŘÁTELSKÉ PRO DĚTI?

Je všechno mnohem lepší než těsto na sušenky? Uvádím velmi málo více je ve skutečnosti! Spravedlivý problém je ve skutečnosti sám o sobě velmi sladký, stejně jako rozhodně ne extrémně zdravý a vyvážený. Takže jsem se dostal za cíl vyrobit NEJLEPŠÍ zdravé proteinové koule z těsta na sušenky pro mladé. Stejně jako tyto zdravé proteinové energetické útoky ve skutečnosti jsou!

Mladíci mají ve skutečnosti několik různých bodů, které náš tým dospělý nemá.

Přitahujte jejich kombinaci. Chuť dětí se ve skutečnosti mění, protože se ve skutečnosti rozšiřují, protože dospělí mají své vlastní úkoly v tom, aby učili mladé způsoby konzumace a také pomáhali vzdělávat jejich chuťové pohárky, stejně jako jejich kombinaci ke zdravým a vyváženým chutím spíše nezdravým potravinám. Bez ohledu na to, jak obtížný je náš tým, bude tento mladík určitě stále milovat skvělý obchod, stejně jako to odpovídá nákladům.
Textury – mnoho struktur nebo dokonce přebytečné struktury samotné (rozhodně neobsahující vše, co by bylo možné provést spolu s chutí) mohou snadno proměnit mladé lidi daleko od konkrétních jídel. Proto jsem změnil struktury těchto sfér, takže tam určitě PERFEKTNÍ. Jeho vlastní rozhodně není tak zrnitý, ovesný nebo dokonce krupičkový. PERFEKTNÍ. informuji vás. spolu s lahodným čokoládovým problémem.

PROTEINOVÉ KULIČKY PRO DĚTI

JE PROTEINOVÝ PRÁŠEK BEZPEČNÝ PRO DĚTI?

Ne, zdravý proteinový prášek pro dospělé není pro mladé lidi bez rizika. Mají ve skutečnosti nadměrné množství zdravých bílkovin, které jsou ve skutečnosti závažné na tělesné orgány vašeho dítěte a narušují vstřebávání. Používám zdravý proteinový prášek pro děti bez rizika – pokud nemáte zdravý proteinový prášek vhodný pro děti, vynechejte pochází z nádobí. Velmi doporučuji tento neuvěřitelný zdravý proteinový prášek – Kidzshake. Mým mladým se to líbí! ve skutečnosti neobsahuje ŽÁDNÝ cukr – vytvořený výhradně z ovoce, stejně jako pro mladé příjemné zdravé bílkoviny.

 

NEJLEPŠÍ VĚCI NA TĚCHTO PROTEINOVÝCH KULIČKÁCH:

VÝŽIVNÝ. Není tam žádný cukr!!
Neuvěřitelná struktura. Rozhodně ne směrem k robustnímu, rozhodně ne tak dobře měkkému, spolu s trochou problému lahodné čokolády.
Ne-péct!!
Fantastické na pamlsky, touhy po cukru, po cvičení/sportovních aktivitách.
Základní kameny jsou ve vaší kuchyni vlastně neustále, takže je můžete kdykoli snadno vyšlehat: arašídové máslo, med, oves, kokos, lahodné čokoládové brambůrky.
Preference, jako je chutná pochoutka (rozhodně ne tak zdravá a vyvážená mastná chuť)

SNADNÉ PROTEINOVÉ KULIČKY BEZ PEČENÍ COOKIE TĚSTA

PRO-TIP// KID TRIK

TOTO ve skutečnosti vytváří tyto zdravé proteinové koule, a proto je přátelské k mladým lidem – ve skutečnosti jde o smíchání vašeho kokosu a ovsa. Tyto body jsou vlastně nakonec přesně tím, čím jsou mladí lidé ve skutečnosti také nejchoulostivější. Moji mladíci si mohou snadno vybrat kokosový ořech, jako je jehla v kupce sena… chápou, jak dobře chápou, že kokos zůstal v těchto ubohých malých dětech? ANI NÁHODOU!

KROK 1: Pokud máte ve skutečnosti procesor na jídlo, můžete jej snadno plně využít. Použil jsem svůj Blendtec. Odhodlaný oves, stejně jako rytmus všem z nich pár příležitostí. Toužíte po tom, aby oves měl skutečně strukturu, prostě rozhodně ne přehnanou. NEPŘERYTUJTE je – netoužíte po ovesné mouce.
V současné době provádějte přesně to samé spolu s kokosem. Nepřehánějte rytmus. Jednoduše rytmizujte, dokud z nich není vlastně dobrá malá programová struktura.
Můžete snadno zůstat a míchat své komponenty ve vašem jídelním procesoru, nebo dokonce použít svůj stojanový mixér spolu s lopatkovým příslušenstvím.
Smíchejte komponenty, dokud nebudou skutečně jednoduše integrovány. Všechny je příliš nemíchejte.

 

JAKOU VELIKOST VYRÁBÍM PROTEINOVÉ KULIČKY?

To je ve skutečnosti úplně stejně jako vy a vaše individuální volba. Rád vydělám všechny kolem 1, což se rovná 2 útokům. Všechny je snadno vytvoříte menší nebo i větší. Protože si všechny vytváříte svou vlastní dimenzi, nemohu vás informovat o počtu přesně vytvořených parabol, nicméně já stejně jako moje 1 v koulích to vytvořilo kolem 25 koulí.

 

MOHU ZMRAZIT PROTEINOVÉ KULIČKY?

Vskutku! Extrémně doporučuji okamžitě zchladit vaše zdravé proteinové koule poté, co vaše zdravé proteinové koule umístěte na plech (na nějaké pergamenové zprávě). Zledovat, dokud nejsou skutečně pevné ve své formě, asi 2 hodiny. Přemístěte je všechny do vzduchotěsné přihrádky. Uchovávejte je všechny v chladničce nebo je dokonce umístěte zpět do chladničky s mrazničkou.