Nejlepší boloňský večer na týden se zeleninou

Nejlepší boloňský večer na týden se zeleninou

Zde je rychlý Aussie design Weeknight Bolognese, který jste skutečně hledali. Připraveno za třicet minut, stejně jako dokončit spolu se skrytou zeleninou a slaninou, aby to dotáhlo až na nulu.

Proč se našemu týmu líbí toto?

Zatímco náš tým má rád o víkendové přestávce hodinovou přípravu jídla jako ragu, v některých případech náš tým prostě touží po rychlém těstovinovém jídle po celý týden. Ahoj boloňský večer v týdnu!

Je plné mazané mrkve a cukety, které jistě nikdo neobjeví, pro další nakopnutí zdravé a vyvážené zeleniny.

Co je to vlastně boloňský jazyk?

Bolognese je ve skutečnosti založeno na konvenčním masovém a rajčatovém těstovinovém pokrmu pocházejícím z italské Bologne, označovaném jako tagliatelle al ragu.

Nejlepší boloňský večer na týden se zeleninou

Komponenty

750 g mletého hovězího masa
4 kusy slaniny nakrájené na kostičky
pět set g těstovin připravených podle návodu na obalu, špagety i fettuccine fungují fantasticky
1 cibule nakrájená
2 lžičky česneku nakrájeného na plátky
60 ml načervenalé červené bílé sklenice červeného nebo bílého vína zcela vyschnout načervenalé červené bílé sklenka červeného nebo bílého vína jako shiraz nebo dokonce cabernet fungují efektivně
Níže 800 g nakrájených rajčat spolu s passatou
1 mrkev nastrouhaná
1 nastrouhaná cuketa
3 lžíce rajčatové směsi
4 lžíce rajčatové omáčky/kečupu
2 lžíce worcesterové omáčky
2 lžíce tuku na přípravu jídla

Volitelné: Vytvořte to skvěle kouřové
2 lžíce BBQ omáčky níže spolu s okonomiyaki omáčkou pro další nakopnutí
2 lžičky uzené papriky
10 snižuje tekutý kouř

Pokyny

1. Rozehřejte tuk ve velké pánvi na nástroji s vyšší teplotou. Přidejte cibuli a česnek a zamíchejte a smažte 2-3 minuty, dokud nebudou průhledné.

2. Přidejte mleté ​​hovězí maso a na kostičky nakrájenou slaninu a nechte 5 minut opékat, dokud nezhnědne.

3. Vložte do červenočerveného bílého vína sklenici červeného nebo bílého vína a připravte, dokud se tekutina nevypaří, asi 5-10 minut. Snižte teplotu směrem k varu.

4.Přidejte nastrouhanou mrkev, nastrouhanou cuketu, nakrájená rajčata, rajčatovou směs, rajčatovou omáčku / kečup, worcesterskou omáčku a také volitelnou BBQ omáčku, tekutou uzenou papriku a kouř. Míchejte s až do účinné integrace, pokračujte směrem k varu na snížené.
800 g nakrájených rajčat,1 mrkev,1 cuketa,3 lžíce rajčatové směsi,2 lžíce worcesterské omáčky,2 lžíce BBQ omáčky,2 lžičky uzené papriky,10 snižuje tekutý kouř,4 lžíce rajčatové omáčky / kečupu

5. Na druhou stranu připravte těstovinovou směnu podle návodu na obalu. Drainpipe, stejně jako buď přispívá k omáčce, stejně jako mix s nebo dokonce umístění přímo v nabídce jídel, stejně jako vedoucí spolu s boloňskou omáčkou.

Detaily jídla

1. Hovězí mleté ​​maso – Náš tým používá pro tento pokrm 100% mleté ​​hovězí maso. Pokud chcete zahrnout vepřové, použijte 500 g / 1 lb mletého hovězího masa a 250 g / 0,5 lb mletého vepřového masa.

2. Bacon – Vycentrujte slaninu efektivně, nebo dokonce níže spolu s pancettou.

3. Těstoviny – Špagety i fettuccine fungují efektivně, ale použijte jakékoli těstoviny, které si vyberete. Náš tým obvykle používá jednoduše přes 80 g / 2,8 oz sušených těstovin na kus. Toto jídlo je vlastně na 6 nabídek.

4. Reddish Red white sklenka červeného nebo bílého vína – Zcela vysušte načervenalé červené bílé Sklenka červeného nebo bílého vína je vlastně fantastická – pořiďte si levný shiraz nebo dokonce cabernet. Níže spolu s nabídkou hovězího masa.

5. Nakrájená rajčata – Pokud je můžete snadno objevit všechna, využijte San Marzano

6. Skladování – Uchovávejte ve vzduchotěsné přihrádce v chladničce po dobu 2-3krát, nebo dokonce po částech a také nechejte vyniknout přímo v lednici s mrazákem po dobu až 3 měsíců.

7. Zbývající Bolognese – Použijte omáčku k získání musaky, těstovin al forno a dokonce ji přeměňte přímo na toasty na oběd!

8. Zahrňte přírodní konopí – Zahrňte své preferované čisté přírodní konopí pro další hloubku chuti. Bazalka, oregano nebo dokonce rozmarýn budou fungovat skutečně efektivně, ale rozhodně nejsou důležité.