FUDGE Z MIKROVLNNÉHO ARAŠÍDOVÉHO MÁSLA

FUDGE Z MIKROVLNNÉHO ARAŠÍDOVÉHO MÁSLA

Lahodná čokoláda získává na zajímavosti, pokud jde o fudge, ale ve skutečnosti si rozhodně nedělám legraci, když říkám, že tento pokrm na fudge z arašídového másla není jen extrémně snadný, je to vlastně NEJLEPŠÍ směs slaného, ​​skvělého a sametový!!

 

FUDGE Z MIKROVLNNÉHO ARAŠÍDOVÉHO MÁSLA

🥘Potřebné materiály

Vše, co potřebujete, jsou vlastně 4 komponenty a mikrovlnná trouba! To je pravda – ověřte si to rovnou. Chutný fondán vytvořený v mikrovlnné troubě. Nezíská žádný typ jednodušší!

Slazené kondenzované mléko – Toto je vlastně ta nejlepší volba pro fudge, protože se nesrazí, když se připraví při vyšší teplotě, a má ve skutečnosti nádhernou karamelizovanou preferenci.
Lahodné čokoládové brambůrky bílé barvy – Tyto bohaté, stejně jako sametově bílé lahodné čokoládové brambůrky jsou ve skutečnosti základem mnoha pokrmů z fudge pokrmů!
Velvety Arašídové máslo – Využijte svou preferovanou značku! Nicméně zcela organické značky rozhodně nebudou ve skutečnosti tak sametové jako Jif, Skippy, nebo dokonce jejich běžné shody značek.
Vanilková esence – Ujistěte se, že využíváte pravou vanilku pro ty nejlepší preference, protože to zvýrazňuje chuť každé složky.
Zcela vysušte pražené arašídy – Tyto jsou ve skutečnosti zcela volitelné, obsahují však další arašídovou chuť a také fantastický problém pro váš fondán.

 

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Začněte s rychlou přípravou buněčného povlaku na pánvi na smažení a poté sbírejte komponenty. Vhoďte cokoli přímo do jídla vhodného pro mikrovlnnou troubu a voila! Ve skutečnosti budete mít fondán rychle připravený ke sběru!

 

Vyberte si pánev na vaření – 9×13 je pro tento pokrm ve skutečnosti ideální, ale pokud chcete silnější fondán, použijte 8×8. Vypořádejte se s celou pánví spolu s pergamenovou zprávou (strany by měly viset přes okraj pánve), pro velmi jednoduché čištění a odstranění vychladlého i sběrného kousku fondu. *Pokud se zpráva opravdu nehodí efektivně přímo do pánve, můžete ji snadno zmačkat pár rozšířením a příležitostmi.
Získejte středně velký pokrm vhodný do mikrovlnné trouby a integrujte všechny komponenty, které se skládají ze 2 hrnků bílých lahodných čokoládových bramborových lupínků, 14 uncové plechovky slazeného kondenzovaného mléka, ½ lžíce vanilkové esence, ½ hrnku sametového arašídové máslo, stejně jako volitelný 1 hrnek pražených arašídů.
Směs složek zahřejte v mikrovlnné troubě a každých 30 sekund uvolněte, aby se směs promíchala. Provádějte tak dlouho, dokud není vše skutečně rozmrazené a měkké, zhruba 1-1 ½ minuty.

 

Malé kousky bílé lahodné čokolády jistě zkapalní spolu s mícháním.
Vložte celou směs přímo do připravené pánve na smažení a stěrkou změkčte nálev.
Umístěte fudge do lednice směrem k vychladnutí a také k úplnému sběru, který jistě zabere minimálně hodinu. Odstraňte pánev a zmenšete fondán přímo na jednopalcové čtverečky pro nabízení.

Jak přesně provádíte opravu mikrovlnného fudge, který se ve skutečnosti nezakládá?

Fudge, který po vychladnutí nezatuhne, ale není opravdu zrnitý, se při přípravě pokrmu opravdu nedostal na vyšší dostatečnou teplotu. Získejte svůj fondán na nádobí vhodné do mikrovlnné trouby a přidejte 1 ½ hrnku posypaného. Ještě jednou se zahřejte, dokud se nerozmrazí, stejně jako postřik je ve skutečnosti zcela integrován s vaším fondánem. Dvakrát zkontrolujte úroveň teploty fudge pomocí sladkého termostatu. Když je skutečně mezi 235-245 úrovněmi F (113-118 úrovněmi C), ve skutečnosti se dostal do fáze „měkkého míče“, která splňuje požadavky na správné ustavení.

Proč je vlastně můj pokrm z mikrovlnky zrnitý?

Nadměrné míchání během ochlazování umožňuje částicím sacharózy směrem k krystalům typu (v podstatě se vyvíjející krystaly cukru). Odolávejte potřebě mixovat, stejně jako stačí přesunout fondán pro vaši připravenou pánev, rozložit a také ochlazovat do sběru.